Reklamacje i zwroty

Wszystkie towary dostępne w Sklepie są fabrycznie nowe i wolne od wad fizycznych, pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie. Towar może być reklamowany w przypadku jego niezgodności z towarem zawartym w zamówieniu oraz w przypadku wszelkich wad i uszkodzeń towaru, w tym:

  • wad fabrycznych,
  • uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
  • uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania produktu.

Sklep odpowiada za wady produktu i rozpatruje reklamacje na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem oraz z wypełnionym formularzem reklamacji (przy czym formularz ten nie jest dokumentem koniecznym do rozpatrzenia i uznania reklamacji i ma on charakter jedynie pomocniczy).

Zgodnie z Kodeksem Cywilnym, w przypadku zgłoszenia reklamacji Klient może żądać wymiany tego towaru na nowy i wolny od wad, albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Sklep zobowiązuje się do niezwłocznej wymiany towaru na nowy, pełnowartościowy. Jeśli Sklep nie ma możliwości wymiany wadliwego produktu, Sklep niezwłocznie zwróci Klientowi należność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dostawa towarów po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji odbywa się kurierem przy czym koszty przesyłki ponosi Sklep.

Wraz z reklamowanym towarem prosimy o dostarczenie dowodu zakupu: e-mail potwierdzający sprzedaż lub faktury VAT (przy czym dowód zakupu nie jest dokumentem koniecznym do rozpatrzenia i uznania reklamacji i ma on charakter jedynie pomocniczy).

Reklamowany towar należy odesłać na adres:

GO Logistics Services Sp. z o.o.
Mapletree Park Błonie I
ul. Stefana Batorego 2
PL-05-870 Pass, Błonie

+48 574 405 252

Zwroty

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. POBIERZ i wypełnij formularz zwrotu (ENG VERSION)

Następnie wydrukuj i prześlij nam zwrócony towar z wypełnionym formularzem na adres:

(Magazyn nie przyjmuje zwrotów wysłanych Pocztą Polską, zalecamy kuriera inPost lub każdego innego)

GO Logistics Services Sp. z o.o.

Mapletree Park Błonie I
ul. Stefana Batorego 2

05-870 Pass, Błonie

+48 574 405 252

client@karolinanaji.com

(Prosimy o dokonanie wyraźnego dopisku – “ZWROT KAROLINA NAJI”). Oświadczenie powinno zawierać odstąpienie od umowy, numer zamówienia i datę zamówienia/odbioru, Imię i Nazwisko konsumenta, adres konsumenta, podpis konsumenta oraz datę.

Towar zostanie przyjęty tylko z nieuszkodzonymi metkami oraz plombą sznurkową. Koszule powinny posiadać przypięte metki oraz oryginalne opakowanie.

Gdy tylko otrzymamy produkt, wyślemy do Ciebie e-mail z informacją o statusie Twojej reklamacji/zwrotu. Jeżeli wszystko zostanie przez nas zatwierdzone, pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni. Za transakcję dokonaną przez klienta kartą
płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep gwarantuje Klientowi zwrot całej wpłaconej kwoty za produkt oraz najtańszy  koszt przesyłki z oferty strony. Środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

Więcej informacji w Regulaminie lub skontaktuj się z nami przez e-mail: client@karolinanaji.com.

0
    Twój koszyk jest pusty