Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Wszystkie towary dostępne w Sklepie są fabrycznie nowe i wolne od wad fizycznych, pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie. Towar może być reklamowany w przypadku jego niezgodności z towarem zawartym w zamówieniu oraz w przypadku wszelkich wad i uszkodzeń towaru, w tym:

  • wad fabrycznych,
  • uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu,
  • uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania produktu.

Sklep odpowiada za wady produktu i rozpatruje reklamacje na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem oraz z wypełnionym formularzem reklamacji (przy czym formularz ten nie jest dokumentem koniecznym do rozpatrzenia i uznania reklamacji i ma on charakter jedynie pomocniczy).

Zgodnie z Kodeksem Cywilnym, w przypadku zgłoszenia reklamacji Klient może żądać wymiany tego towaru na nowy i wolny od wad, albo może odstąpić od umowy sprzedaży. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Sklep zobowiązuje się do niezwłocznej wymiany towaru na nowy, pełnowartościowy. Jeśli Sklep nie ma możliwości wymiany wadliwego produktu, Sklep niezwłocznie zwróci Klientowi należność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dostawa towarów po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji odbywa się kurierem przy czym koszty przesyłki ponosi Sklep.

Wraz z reklamowanym towarem prosimy o dostarczenie dowodu zakupu: e-mail potwierdzający sprzedaż lub faktury VAT (przy czym dowód zakupu nie jest dokumentem koniecznym do rozpatrzenia i uznania reklamacji i ma on charakter jedynie pomocniczy).

Reklamowany towar należy odesłać na adres:

GO Logistics Services Sp. z o.o.
Mapletree Park Błonie I
ul. Stefana Batorego 2
PL-05-870 Pass, Błonie

+48 574 405 252

Zwroty

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. POBIERZ i wypełnij formularz zwrotu.

Następnie wydrukuj i prześlij nam zwrócony towar z wypełnionym formularzem na adres:

(Magazyn nie przyjmuje zwrotów wysłanych Pocztą Polską, zalecamy kuriera inPost lub każdego innego)

GO Logistics Services Sp. z o.o.

Mapletree Park Błonie I
ul. Stefana Batorego 2

05-870 Pass, Błonie

+48 574 405 252

client@karolinanaji.com

(Prosimy o dokonanie wyraźnego dopisku – “ZWROT KAROLINA NAJI”). Oświadczenie powinno zawierać odstąpienie od umowy, numer zamówienia i datę zamówienia/odbioru, Imię i Nazwisko konsumenta, adres konsumenta, podpis konsumenta oraz datę.

Towar zostanie przyjęty tylko z nieuszkodzonymi metkami oraz plombą sznurkową. Koszule powinny posiadać przypięte metki oraz oryginalne opakowanie.

Gdy tylko otrzymamy produkt, wyślemy do Ciebie e-mail z informacją o statusie Twojej reklamacji/zwrotu. Jeżeli wszystko zostanie przez nas zatwierdzone, pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni. Za transakcję dokonaną przez klienta kartą
płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku odstąpienia od umowy, Sklep gwarantuje Klientowi zwrot całej wpłaconej kwoty za produkt, bez kosztów wysyłki.

Koszt Wysyłki ponosi klient. Oznacza to, że Sklep zwraca Klientowi kwotę równą cenie produktu bez dostawy. Środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

Więcej informacji w Regulaminie lub skontaktuj się z nami przez e-mail: client@karolinanaji.com.

    Twój koszyk jest pusty
      Dodaj kupon